Понеділок, 25 листопада 2019 02:48

ПРЕМ'ЄРА! Брати Гадюкіни презентують пісню “Хто ти?”

Слова і музика – Ігор Мельничук
Аранжування – Павло Крахмальов
Запис – «Студія 211», звукорежисер - Віктор Телезин

Послухати трек

Пісня «Хто Ти» написана за мотивами трьох найхітовіших «мєдляків» гурту «Брати Гадюкіни» - «Роксоляна», «Жовті Стрічки» та «Соломія». У ній найромантичнійший «сексуальний мОньяк» Павло Крахмальов з притаманною йому іронією розповість про враження від зустрічей із звабливим минулим. Хто ця жінка, що пройшла повз, озиралась і кліпала очима? Когось вона дуже нагадує… Напевно, це бувало з кожним. Так чи інакше, цікавість переважує, а часом і наштовхує на роздуми.

Павло Крахмальов:

«В мене є така особливість – я дуже погано запам’ятовую обличчя. Але почуття, емоції і те, що з ними пов’язано, - все це зберігається в моїй голові. Напевно, прийшов вже час не розкидати, а збирати каміння. Якось я сказав Ігорю: давай напишемо пісню, в якій зберуться всі наші ліричні героїні - жінки, які були у творчості Братів Гадюкіних. А я - ліричний виконавець; любов надихає жити. І тоді Ігор взяв мої емоційні думки, зібрав і перетворив їх у текст і музику, я зробив аранжування – таким чином народилася «Хто Ти».
Так хто ж ця загадкова дівчина? Інтрига. Але коли повз мене йде красива жінка, я подумки присвячую цю пісню їй.»

Ігор Мельничук:
Гріх не згадати пісню “Час рікою пливе”.  Я “позичив” кілька фраз з вірша Івана Яковича Франко. Який, в свою чергу, звернувся до поезії Богдана Сильвестровича Лепкого...  Життя триває!  Головне – бути при пам’яті.

Про гурт «Брати Гадюкіни»:

Брати Гадюкіни цього року святкують 30-річчя. «Гади» з’явилися на зламі епох, у 1988 році. Творчість цих розбишак зі Львова стала фундаментом, на якому почала розвиватися українська рок-музика. Брати  –  це панк, блюз, реґі, фольк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб та запальний драйв.  Це безліч концертів та фестивалів по всьому світу.

За час свого існування музиканти записали 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми та 2 збірки хітів, серед яких Файне місто Тернопіль, Наркомани на городі, Було не любити, 117 стаття, Звьоздочка моя, Дівчина з Коломиї, Жовті стрічки, Карпати та інші. Нині музиканти активно концертують і готуються до презентації наступного альбому, який матиме назву «Сміх і гріх».

 

ДРУЗІ

  • aval
  • radioroks
  • uamusic