Вівторок, 29 січня 2019 15:22

"БРАТИ ГАДЮКІНИ" - "СИВИНА В БОРОДУ": любві всє возРАСТА покорні

Живі легенди українського рок-н-ролу "Брати Гадюкіни"  презентують растаманську сагу про статевий зв’язок поколінь – черговий сингл з майбутнього альбому "Сміх і гріх": "Я багато орав на полях королев. Старий кінь борозни не зіпсує, а тим більше – Лев!". Вашій увазі – Сивина в бороду

БРАТИ ГАДЮКІНИ – СИВИНА В БОРОДУ

Ідеолог нової пісні від "Гадів" – бас-гітарист та вокаліст гурту Ігор Мельничук. Безпосередню участь у створенні композиції  Сивина в бороду брали аксакали з класичного складу "Братів" – Павло Крахмальов (клавіші, вокал) та Михайло Лундін (вокал, барабани). 

"Відверто кажучи, коли я у своєму нинішньому віці промовляю зі сцени слова нашої пісні 117 стаття "Я поклеїв малолєтку…", відчуваю себе дискомфортно, – зізнається Ігор Мельничук. – Тому, мабуть, Сивина в бороду – це наша відповідь Фройду, растаманська сага про статевий зв’язок поколінь. Еротичні фантазії з витримкою. Тож пам’ятаємо: любві всє возРАСТА покорні!"

БРАТИ ГАДЮКІНИ – СИВИНА В БОРОДУ

"Брати Гадюкіни" співпрацюють зі STARBOM.COMpany – промо-компанією продюсера Дениса Путінцева, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment.

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube

+38 067 441 81 49

+38 050 514 32 23

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

STARBOM.COMpany

 

ДРУЗІ

  • aval
  • radioroks
  • uamusic