Вівторок, 17 квітня 2018 12:25

«Брати Гадюкіни» запрошують на прем’єру саундтреку до фільму «Шляхетні волоцюги»

Легендарний гурт Брати Гадюкіни запрошує на презентацію музичного відео на пісню «Тільку ві Львові» – саундтреку до художнього фільму Шляхетні волоцюги.

ЩО: прем’єра музичного відео «Тільку ві Львові» та прес-конференція з музикантами гурту Брати Гадюкіни і творцями повнометражного художнього фільму Шляхетні волоцюги.

ДЕ: Київ, вул. Костянтинівська, 26, кінотеатр «Жовтень», кінозал «Солодке життя» (10.45-11.00) і конференц-зал (11.00-12.00).

КОЛИ: середа, 18 квітня, 10.45-12.00

УЧАСНИКИ:

- Гурт Брати Гадюкіни (Ігор Мельничук, Павло Крахмальов, Михайло Лундін)

- Режисер фільму Шляхетні волоцюги Олександр Березань

- Виконавці головних ролей у фільмі Шляхетні волоцюги: Юрій Хвостенко, Іван Шаран, Павло Кружнов.

АКРЕДИТАЦІЯ:

PR-менеджер компанії «Ганзафільм» Денис Масліков:

099 974 62 36

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінокомпанія «Ганзафільм» та легендарний гурт Брати Гадюкіни запрошують на прем’єру  музичного відео на пісню «Тільку ві Львові» – саундтреку до повнометражного художнього фільму Шляхетні волоцюги.

Після перегляду відбудеться прес-конференція з музикантами гурту, режисером фільму і виконавцями головних ролей.

«Тільку ві Львові» – найвідоміша пісня про Львів. Тому, здається, вона вже стала народною. Але автори «Lwów jest jeden na świecie» (оригінальна назва пісні) відомі.

Це єврейсько-польський пісняр зі Львова Емануель Шлехтер та голівудський композитор Генрик Варс.

Саме Шлехтер є автором сценарію фільму «Волоцюги» (Włóczęgi), що побачив світ у 1939 році, де й звучить «Tylko we Lwowie».

Першими її виконавцями були Щепко і Тонько (Казимир Вайда і Генрик Фоґельфенґер), радіоведучі, актори, зрештою, найвідоміші львівські батярі, які у 30-х роках ХХ століття стали живими легендами. Тому й недивно, що пісня у їх виконанні одразу здобула шалену популярність.

Свою інтерпретацію легендарної композиції спеціально для фільму Шляхетні волоцюги зробили музиканти легендарного гурту Брати Гадюкіни.

Кому як не культовим львівським розбишакам долучатися до фільму про львівських батярів? Отже, крім пісні «Тільку ві Львові», у стрічці Шляхетні волоцюги буде звучати інструментальна версія нової композиції «Роксоляна» та народна «Файдули фай» від гурту Брати Гадюкіни.

Шляхетні волоцюги – музично-комедійний бойовик, який розповідає про львівських батярів Бодю та Мірека, які живуть під гаслом: «Любити Львів, жінок та жарти». Аби життя було яскравим, вони вдаються до різних авантюр, залишаючись при цьому позитивними героями. Неочікувано для себе, герої стають опікунами молодої красуні, та їхні пригоди набирають нових обертів. Події фільму відбуваються у Львові у 1938-39 роках.

У фільмі можна буде не лише почути, але й побачити легендарних Братів Гадюкіних. Учасники гурту Ігор Мельничук, Павло Крахмальов та Михайло Лундін знялися у декількох епізодах.

В українських кінотеатрах картина з’явиться 27 вересня цього року.

 

ДРУЗІ

  • aval
  • radioroks
  • uamusic