Вівторок, 27 березня 2018 12:11

«Брати Гадюкіни» у комедійному бойовику «Шляхетні волоцюги»

Легендарний рок-гурт взяв участь у створенні повнометражного художнього фільму Шляхетні волоцюгиБрати Гадюкіни записали саундтрек та знялися у кінострічці.

Кому як не культовим львівським розбишакам долучатися до фільму про львівських батярів? Отже у стрічці Шляхетні волоцюги буде звучати інструментальна версія нової композиції «Роксоляна», народна «Файдули фай», а також знакова «Тілько ві Львові» від гурту Брати Гадюкіни.

До речі, кадри із фільму увійдуть до нового кліпу «Гадів».

Шляхетні волоцюги – музично-комедійний бойовик, який розповідає про львівських батярів Бодю та Мірека, які живуть під гаслом: «Любити Львів, жінок та жарти». Аби життя було яскравим, вони вдаються до різних авантюр, залишаючись при цьому позитивними героями. Неочікувано для себе, герої стають опікунами молодої красуні, та їхні пригоди набирають нових обертів. Події фільму відбуваються у Львові у 1938-39 роках.

У фільми можна буде не лише почути, але й побачити легендарних Братів Гадюкіних. Учасники гурту Ігор Мельничук, Михайло Лундін та Павло Крахмальов знялися у декількох епізодах.

В українських кінотеатрах картина з’явиться 27 вересня цього року.

 

ДРУЗІ

  • aval
  • radioroks
  • uamusic