Понеділок, 04 червня 2018 20:22

Брати Гадюкіни: "Музичні зустрічі" на "Українському радіо"

Фундатори української рок-музики "Брати Гадюкіни" в програмі Людмили Ржепишевської "Музичні зустрічі" на "Українському радіо".

Слухати ЕФІР

Легендарний рок-гурт "Брати Гадюкіни" з’явився на зламі епох, в 1988 році. Це саме ті розбишаки, що показали всьому світу і, в першу чергу, самим українцям, що україномовна рок-музика може бути цікавою та дотепною. Вони, без сумніву, стали тим фундаментом, з якого почала розвиватися українська рок-музика.

"Брати Гадюкіни" – це панк, блюз, реґі, фольк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб та запальний драйв. Це безліч концертів та фестивалів у всьому світі. За час свого існування гурт випустив 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми та 2 збірки хітів, серед яких Файне місто Тернопіль, Наркомани на городі, Було не любити, 117 стаття, Звьоздочка моя, Дівчина з Коломиї, Жовті стрічки, Карпати.

Брати Гадюкіни співпрацюють з MOLA group – амбітною компанією, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment, у складі якої: продюсерський центр MOLA entertainment, студія звукозапису MART sound, агенція promo & PR MOLA promo, інформаційний ресурс STARBOM, видавництво MOLA music, фото- відео- продакшн MOLA production, перший магазин фотосесій MartPhoto, івент-агенція MOLA event, студія дизайну і розробки, юридичний департамент.

Слухати ЕФІР

 

ДРУЗІ

  • aval
  • radioroks
  • uamusic