Вівторок, 26 квітня 2011 17:03

"Брати Гадюкіни" розшукують свій архів!

Група «Брати Гадюкіни» унікальні в усьому, і навіть в своєму ставленні до історії — «гади» відчайдушно творили історію сучасної української музики, та ніколи не замислювалися над тим, що історію слід фіксувати. Тільки тепер з’ясувалося, що в архіві «Братів Гадюкіних» немає абсолютно нічого крім компакт-дисків з власними піснями, тому напередодні концерту пам’яті Сергія Кузьмінського вирішено оголосити збір фото, аудіо, відео файлів та інших артефактів так чи інакше пов’язаних з «Гадами».

Ви маєте записи інтерв’ю Сергія Кузьмінського, листи, постери концертів, фотографії та кінохроніку з «Братами Гадюкіними»? Ми будемо вам вдячні, якщо ви обнародуєте ці файли в проекті «Народний Архів» «Братів Гадюкіних»! Для того треба лише завантажити файли на сайті EX.UA у відповідний розділ офіційної сторінки концерту пам’яті Сергія Кузьмінського «Я вернувся домів».

«Народний Архів» «Братів Гадюкіних»» збиратиметься з 15 квітня по 3 червня 2011 року на сайті EX.UA

Якщо ви бажаєте передати «Братам Гадюкіним» фото, касети, постери та інші «історичні трофеї», то зв’язуйтеся з адміністративною групою концерту пам’яті Сергія Кузьмінського за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ДРУЗІ

  • aval
  • radioroks
  • uamusic